Pievienots: 26.10.2017
Pievienots: 26.10.2017
20.oktobrī notika 5.klases uzņemšana pamatskolā – "Fukši".
5.klasei bija jāveic dažādi uzdevumi,ko bija sagatavojuši skolasbiedri.
Uz jautājumu: "Vai Jūs to varat?" Piektie skaļi atbildēja: "Jā!". Viņi to arī pierādīja, jo visus uzdevumus veiksmīgi izpildīja. Pēc fukšiem notika diskoballīte "Profesiju karnevāls".

Pievienots: 26.10.2017
18.oktobrī norisinājās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigādes un Kuldīgas novada pašvaldības Izglītības nodaļas rīkotais konkurss 5.klasēm “Vai esi gudrāks par lapsēnu Guni?”, kurā piedalījās arī Laidu pamatskolas komanda “Lieliskais trijnieks” (Nikola Lauraitīte, Nellija Štāle, Niks Ričards Odiņš).
Konkursa mērķis bija veicināt skolēnu izpratni par ugunsdrošības jautājumiem un rīcību bīstamās situācijās, kā arī izglītot skolēnus par ugunsdzēsēja glābēja profesiju. Iesākumā katrai komandai bija uzdots mājasdarbs iesniegt komandas radītu radošu vizuāla formāta darbu par drošību ziemā, bet konkursa dienā komandām bija jāveic vairāki kontrolpunkti, kas saistīti ar jautājumiem par ugunsdrošību, ugunsdzēsēja glābēja profesiju un rīcību bīstamās situācijās. Līdztekus konkursa laikā Valsts policijas darbinieki bērniem atgādināja par dažādiem drošības jautājumiem, bet konkursa noslēgumā visus ar nelielu koncertu iepriecināja dziedošais Kuldīgas daļas ugunsdzēsējs glābējs Jānis Buķelis. Kuldīgas novada Bērnu un jauniešu centra un “Milzu!” brokastu pārslu simpātiju balvu saņēma Laidu pamatskolas komanda “Lieliskais trijnieks” (skatīt galeriju).
Pievienots: 16.10.2017
« 1 2 ... 11 12 13 14 15 ... 26 27 »

Tiek izmantotas uCoz tehnoloģijas
Mājas lapu veido Raimonds Kristovskis
2011 - 2018